لطفا منتظر بمانید ...

سنگ گرانیت مشکی و سفید به صورت بریده ، اسلب و تایل

وبلاگ

مثال هایی برای درک تورم

برای فهم تورم در ابتدا باید بفهمیم که این کلمه به چه معنی است. تورم به معنی افزایش قیمت سبد کالاها و خدماتی است که نماینده کل یک اقتصاد است.

عوامل تولید چه هستند؟

عوامل تولید منابعی هستند که بلوک های ساختمانی اقتصاد به شمار می آیند. مردم از عوامل تولید استفاده می کنند تا کالاها و خدمات تولید کنند. اقتصاددانان عوامل تولید را به چهار دسته تقسیم می کنند: زمین، نیروی کار، سرمایه و کارآفرینی.

معجزه ای در تولید

مدتی است که تعدادی از کشورهای جهان به شیوه ای از تولید روی آورده اند که تولید ناب نام دارد. در تولید ناب ارتباط با مشتری اهمیت زیادی دارد و تولیدکنندگان در پی آن هستند که همه مشتریان را با هر سلیقه ای از خود راضی کنند.

حمایت از تولیدکننده خارجی در قانون مالیات بر ارزش افزوده

به اذعان اکثر قریب به اتفاق کارشناسان اقتصادی نامساعد بودن محیط کسب‌وکار یکی از دلایل اصلی عدم توفیق بنگاههای کشور در تولید و صادرات است. عملکرد نامناسب نظام مالیاتی کشور در کنار بیمه، نظام تامین مالی

از مالیات بر ارزش افزوده چه میدانید؟

از مالیات بر ارزش افزوده چه میدانید؟

معافیت های مالیات ارزش افزوده

معافیت های مالیات ارزش افزوده

تعریف ارزش افزوده چیست؟

تعریف ارزش افزوده چیست؟ مالیات بر ارزش افزوده چیست؟ چرا باید مالیات بر ارزش افزوده را اجرا کرد؟ نگرشی به برخی دلایل و مزایای استقرار نظام مالیات بر ارزش افزوده در کشور

نحوه هزینه کرد حقوق دولتی معادن

نحوه هزینه کرد حقوق دولتی معادن

تکنیک‌های طلایی افزایش فروش

کتاب تکنیک‌های طلایی افزایش فروش نوشته‌ی حامد بلور، به شما آموزش می‌دهد که چگونه در زودترین زمان ممکن بتوانید فروش را افزایش دهید و مشتری بیشتری جذب کنبد.

حمایت از تولیدکننده خارجی در قانون مالیات بر ارزش افزوده چیست

حمایت از تولیدکننده خارجی در قانون مالیات بر ارزش افزوده