ShafaghStone
بانک صنعت و معدن ارائه خدمات در داخل واحدهای صنعتی را آغاز کرد

حسین مهری عصر روز شنبه در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی غرب مازندران به خبرنگار ایرنا گفت: با هدف دسترسی آسان صنعتگران و تولیدکنندگان سراسر کشور به همه خدمات بانک صنعت و معدن طرح بانکداری باز در این بانک با فراهم شدن زیرساخت‌های مورد نیاز اجرایی شده و در چند شرکت نیز تا کنون آغاز به کار کرده است.

وی افزود: با این روش که فراتر از اینترنت بانک است ، دفتر کار هر واحد تولیدی همه قابلیت‌های یک باجه بانک را برای انجام تمام خدمات بانکی خواهد داشت و تولیدکننده برای هیچ کدام از خدمات بانکی نیازی به حضور در شعب بانک صنعت و معدن ندارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به تخصصی بودن خدمات بانک صنعت و معدن و پراکندگی واحدهای صنعتی با این شیوه ارائه خدمات در روش بانک‌داری باز، دسترسی همه تولیدکنندگان به خدمات بانک صنعت و معدن فراهم می‌شود.

پرداخت ۳۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات 

مهری همچنین از شتاب گیری حمایت بانک صنعت و معدن از تولید و رفع موانع در این زمینه با افزایش حمایت‌های مالی و تسهیلات خبر داد و گفت که طی ۹ ماه امسال در مجموع بانک صنعت و معدن ۳۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار  به واحدهای تولیدی و صنعتی پرداخت کرده است.

وی با اظهار این که حدود ۷۵ درصد از این تسهیلات سرمایه در گردش و ۲۵ درصد سرمایه ثابت بود ، ابراز امیدواری کرد که با کمک به تکمیل و توسعه این طرح‌ها ، هدفگیری افزایش تولید و اشتغال در کشور محقق شود.

بانک صنعت و معدن ارائه خدمات بانکی در واحدهای صنعتی را آغاز کرد

تزریق ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنعت مازندران

مهری همچنین با تشریح تسهیلات پرداخت شده به واحدهای تولیدی مازندران ، گفت که بانک صنعت و معدن امسال تا کنون ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های اقتصادی و تولیدی مازندران ارائه کرده است.

وی افزود : تا کنون در مازندران ۳۴۱ طرح را تامین اعتبار کردیم که از این تعداد ۷۷ طرح به بهره‌برداری رسید، ۱۰ طرح در حال اجراست و به ۲۵۴ طرح هم سرمایه در گردش داده شد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن مجموع اشتغال‌زایی مستقیم این طرح‌ها را حدود چهار هزار نفر برآورد کرد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن همراه با اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل این بانک امروز از چند واحد بزرگ صنعتی غرب مازندران و گره‌گشایی از مشکلات آنها بازدید کرد.سایر اخبار

موافقت برای واردات 500 دستگاه ماشین آلات حوزه فعالیت معدنی

معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای راه اندازی سامانه مجوزها، تاکنون ۲ هزار درخواست واردات ماشین آلات حوزه فعالیت‌های معدنی ثبت شده که از این میزان برای واردات ۵۰۰ دستگاه موافقت شده است.

بانک صنعت و معدن ارائه خدمات در داخل واحدهای صنعتی را آغاز کرد

مدیرعامل بانک صنعت و معدن ایران از آغاز فرآیند روش بانکداری باز توسط این بانک برای ارائه خدمات به واحدهای تولیدی برتر به منظور تحقق بانکداری دیجیتال در کنار رفع موانع و رونق تولیدخبر داد.

تغییر مبنای پرداخت حقوق دولتی واحدهای معدنی

براساس اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنای دریافت حقوق دولتی معادن ثبت فاکتور معاملات در سامانه جامع تجارت خواهد شد که تا پایان سال اجرایی می شود.

صندوق بیمه معدن، در سرمایه گذاری های کلان نقش آفرینی کند/ ضرورت حمایت های فرامنطقه ای از معدن و صنایع معدنی

رئیس هیات عامل ایمیدرو خواستار تدوین افق های جدید متناسب با اهداف توسعه ای بخش معدن و صنایع معدنی برای صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی شد. جعفری گفت: این صندوق در سرمایه گذاری های کلان نیز نقش آفرینی کند.

قابل توجه فعالان معدنی: معادن غیرفعال این استان واگذار میشوند

معادن غیرفعال این استان در کشورمان واگذار میشوند.

وزیر صمت استیضاح میشود؟

استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی مطرح نیست.

معادن ایران پارکینگ ماشین‌آلات معدنی میشوند

مدیرعامل چادرملو درباره نبود تکنولوژی‌های نوین هشدار داد.

آغاز عملیات احداث راه دسترسی به واحدهای معدنی خاش با سرمایه گذاری 28 میلیارد تومانی ایمیدرو

مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی از آغاز عملیات احداث راه دسترسی به 26 واحد معدنی شهرستان خاش (سیستان و بلوچستان) خبر داد.

اثر کرونا بر آموزش معدنکاری

آموزش فعلی در بخش مهندسی معدن تا چه اندازه در راستای مهارت¬های مورد نیاز آینده صنعت معدنکاری است و تاثیر کووید 19 همه¬گیر بر آموزش چگونه است

وصول 200 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن طی 5 ماه امسال

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران گفت: طی 5 ماه اول امسال 200 میلیارد ریال حقوق دولتی بر مبنای قیمت‌های پایه جدید مواد معدنی دریافت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 275 درصد رشد داشت.

2 راهکار دولت سیزدهم برای مبارزه با فساد/ چرخ اقتصاد فساد نباید بچرخد

کارشناسان معتقدند برای مبارزه با فساد باید ساختار و بینش مبارزه با فساد تغییر کند و اینگونه نباشد که بعد از کنار رفتن فردی که با فساد مبارزه می کند و با آمدن فرد دیگر دوباره آن فسادها برگردد.